Pojdi na glavno vsebino
+386 1 428 70 10 Prijava 0
Prodajni referent v spletni prodaji - študentsko delo
Natisni stran

delovno mesto je prosto od 01.10.2022

Vrsta zaposlitve: študentsko delo z možnostjo redne zaposlitve za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Izbranim kandidatom ponujamo vse potrebno uvajanje za vsako od delovnih nalog. V začetnem obdobju je prisoten mentor, ki osebno preda eno po eno nalogo, dokler je to potrebno. Kasneje je delo popolnoma samostojno. Urejeni in dovršeni delovni procesi ter pisana navodila oziroma priročniki omogočajo umirjeno delo, brez nepotrebnega stresa. Delo praviloma traja 8 ur dnevno.

Delo obsega:

  • vodenje evidenc, skrb za zalogo in distribucijo kozmetičnih izdelkov,
  • priprava rednih poročil,
  • spremljanje plačil,
  • osnove knjiženja,
  • izvajanje ostalih procesov v povezavi z delovnim mestom,
  • podpora prodajalne s kozmetičnimi izdelki,
  • podpora spletne strani www.fanci.si,
  • podpora spletne trgovine www.zate.si,
  • podpora spletne strani www.fancigallus.si,
  • podpora Facebook strani podjetja,
  • oblikovanje nove ponudbe,
  • marketinške aktivnosti,
  • poslovna korespondenca (z dobavitelji, B2B partnerji in kupci).

Pričakujemo:

  • izkušnje na primerljivem delovnem mestu,
  • odgovorno in pravočasno opravljanje delovnih nalog,
  • zelo dobro poznavanje okolja MS,
  • dobro znanje angleškega ali nemškega jezika,
  • znanje italijanskega jezika (zaželeno),
  • sposobnost samostojnega dela in timskega dela,
  • dinamičnost in samostojnost pri delu,
  • točnost, urejenost, komunikativnost, natančnost, pozitivna naravnanost.

Ponujamo:

  • urejeno delovno okolje,
  • sistematizirane delovne naloge,
  • možnost osebnega in poklicnega razvoja (na tem kot tudi na drugih delovnih mestih),
  • stabilno in dolgoročno delo,
  • na voljo je prostor za malico.

Kaj o nas menijo naše stranke?

Najbolj popolno, kar je možno. Če bi lahko bi želela, da me ona depilira forever. Amen!

Lea P.

Fanči blog

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...