Pojdi na glavno vsebino
+386 1 428 70 10 Prijava 0
Prodajni referent v spletni prodaji
Natisni stran

delovno mesto je prosto od 01.10.2022

Vrsta zaposlitve: redna zaposlitev za nedoločen čas.

Smo uveljavljeno podjetje, ki je specializirano za trgovino in storitve s kozmetiko. Delo zajema spletno prodajo kozmetičnih izdelkov za končne uporabnike in podjetja. Za boljšo predstavo preglejte našo spletno trgovino zate.si. V primeru vprašanj oziroma podrobnejšega opisa del in nalog nas lahko kontaktirate.

Delovno mesto je dobro organizirano. Narava dela zahteva večopravilnost, zato so zelo zaželjene izkušnje na področju spletne prodaje ali vsaj s področja specializirane trgovine.

Izbranim kandidatom ponujamo vse potrebno uvajanje za vsako od delovnih nalog. V začetnem obdobju je prisoten mentor, ki osebno preda eno po eno nalogo, dokler je to potrebno. Kasneje je delo popolnoma samostojno.
Urejeni in dovršeni delovni procesi ter pisana navodila oziroma priročniki omogočajo umirjeno, a vseeno dinamično delo, brez nepotrebnega stresa.

Delo obsega:

  • vodenje evidenc, skrb za zalogo in distribucijo kozmetičnih izdelkov,
  • priprava rednih poročil,
  • spremljanje plačil,
  • izvajanje ostalih procesov v povezavi z delovnim mestom,
  • podpora prodajalne s kozmetičnimi izdelki,
  • podpora spletne strani www.fanci.si,
  • podpora spletne trgovine www.zate.si,
  • oblikovanje nove ponudbe,
  • poslovna korespondenca (z dobavitelji, B2B partnerji in kočnimi kupci).

Delo ne zajema telefonske prodaje v smislu naključnega klicanja neomejenega števila neznanih kupcev.

Pričakujemo:

  • izkušnje na primerljivem delovnem mestu,
  • odgovorno in pravočasno opravljanje delovnih nalog,
  • zelo dobro poznavanje okolja MS,
  • dobro znanje vsaj angleškega ali nemškega jezika,
  • sposobnost samostojnega dela in timskega dela,
  • dinamičnost in samostojnost pri delu,
  • točnost, urejenost, komunikativnost, natančnost, pozitivna naravnanost.

Ponujamo:

  • urejeno delovno okolje,
  • sistematizirane delovne naloge,
  • mentorstvo,
  • možnost osebnega in poklicnega razvoja (na tem kot tudi na drugih delovnih mestih),
  • stabilno in dolgoročno delo,
  • na voljo je prostor za malico,
  • delo poteka na sedežu podjetja v Ljubljani.

Kaj o nas menijo naše stranke?

Na splošno sva oba z možem, ki uporabljava storitve ročne masaže, pedikure in nege obraza, zelo zadovoljna z vsemi naštetimi storitvami!

Nevenka K.

Fanči blog

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...