Pojdi na glavno vsebino
+386 1 428 70 10 Prijava 0
Vodja spletne trgovine
Natisni stran

delovno mesto je prosto od 03.10.2020

Vrsta zaposlitve: redna zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja.

Izbranim kandidatom ponujamo vse potrebno uvajanje za vsako od delovnih nalog. V začetnem obdobju je prisoten mentor, ki osebno preda eno po eno nalogo, dokler je to potrebno. Kasneje je delo popolnoma samostojno. Urejeni in dovršeni delovni procesi ter pisana navodila oziroma priročniki omogočajo učinkovito delo. Delo praviloma traja 8 ur dnevno.

Opis del in nalog:

  • procesiranje spletnih in telefonskih naročil
  • vodenje evidenc, skrb za zalogo, nabavo in distribucijo kozmetičnih izdelkov,
  • poslovna korespondenca (z dobavitelji, B2B partnerji in končnimi kupci).
  • vodenje razgovorov s ključnimi kupci
  • reševanje reklamacij
  • spremljanje plačil

Pričakujemo:

  • izkušnje na primerljivem delovnem mestu,
  • odgovorno in pravočasno opravljanje delovnih nalog,
  • zelo dobro poznavanje okolja MS,
  • dobro znanje angleškega ali nemškega jezika,
  • sposobnost samostojnega dela in timskega dela,
  • dinamičnost in samoiniciativnost pri delu,
  • točnost, urejenost, komunikativnost, natančnost, pozitivna naravnanost.

Ponujamo:

  • urejeno delovno okolje,
  • sistematizirane delovne naloge,
  • možnost osebnega in poklicnega razvoja (na tem kot tudi na drugih delovnih mestih),
  • stabilno in dolgoročno delo,
  • na voljo je prostor za malico.

Kaj o nas menijo naše stranke?

Prijazna, topla, ustrežljiva, strokovno dobro usposobljena in natančna. Umirjena in sproščujoča, oddaja pozitivno in sproščujočo energijo.

Irena J.J.

Fanči blog

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...